Ще раз про патріотизм

Скільки же можна допускати до влади таких «патріотів» України!!??? Кілька днів тому ось такий собі керівник Донецької міської ради поділився своїми роздумами щодо правильності присудження Героя України В.Стусу. Порадували лише коменти під його публікацією (http://novosti.dn.ua/details/194229/). Соромно навіть такий матеріал тут передруковувати. Але для розуміння загальної картини хто є хто в сучасній владі варто прочитати на його блозі. Але, як казав проф… Преображенський, не читайте це перед прийомом їжі. Апетит зіпсуєте.


Ось коротка довідка російською мовою про автора матеріалу «Василий Стус — герой ли Украины?» (http://novosti.dn.ua/details/194229/).


Сергей Валентинович Богачев Секретарь Донецкого городского совета, зам. Председателя Донецкой городской организации Партии Регионов, председатель бюджетной комиссии Донецкого городского совета, заведующий отделом градоведения Института экономико-правовых иссследований НАН Украины, д.э.н., профессор, автор ряда научных статей, учебников и политических детективов.  Родился 25 мая 1957 года в городе Краснодоне Луганской области. В 1979 году окончил институт стали и сплавов в г. Москве. После окончания института работал инженером в научно-исследовательском институте комплексной автоматизации г. Донецка, был избран секретарем комитета комсомола института. В 1983 году избирался вторым секретарем Киевского райкома комсомола города Донецка. С 1986 года работал инструктором в Киевском райкоме компартии Украины. После окончания Одесской Высшей партийной школы в 1990 году вернулся на производство на место старшего мастера производственного объединения «Точмаш».

2 коментарі

Георгій Манчуленко
Отак живу: як мавпа серед мавп,
Чолом прогрішним із тавром зажури
все б'юся об тверді камінні мури,
як їхній раб, як раб, як ниций раб.
Повз мене ходять мавпи чередою,
у них хода поважна, нешвидка.
Сказитись легше, аніж буть собою,
бо ж ні зубила, ані молотка.
О Боже праведний, важка докука — сліпорожденним розумом збагнуть:
ти в цьому світі — лиш кавалок муки,
отерплий і розріджений, мов ртуть.

Василь Стус
Сергій Воронцов
Стуса і сьогодні б їли поїдом. І не тільки, так би мовити, з іншого політичного табору, а й свої, і так само завзято. Принаймні, я питав його сина — Дмитра (це було при Ющенко ще), так він сумнівів в тому не мав.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте